Son Gezilen
Son gezilen ürün bulunmamaktadır.
Sepet İşlemleri
Döviz Kurlarımız
1 USD=3,499 TL
1 EUR=4,190 TL
Kredi Kartı Oranları
Kredi Kartı Çekim Oranları
Hata Bildiriminde Bulunun
Adınız, Soyadınız * :
E-mail adresiniz * :
Şifre * :
Kullanıcı Adı * :
Firma Adı :
Şehir :
Tel :
-
 

Bu web sitesine alışveriş için üye olurken, aşağıda yazılanların tümünü okumalı ve ve kabul ettiğinizi beyan etmelisiniz.

Bu web sitesi üzerindeki bilgilerde teknik ve tipografik hatalar olabilir. Bilgiler, önceden haber vermeksizin değiştirilebilir ya da güncellenebilir. KARINCANIN SEPETi, Burada tanımlanan ürünler fiyatlarında, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

KARINCANIN SEPETi tarafından sağlanan bilgilerin ve ürün özelliklerinin doğruluğu konusunda KARINCANIN SEPETi hiçbir sorumluluk kabul etmez bu bilgiler ürünlerin üreticilerinden alınmaktadır ve bu tür bilgiler ile ilgili her türlü kullanım sorunu veya önerisi alıcı ile üretici firma arasındadır. KARINCANIN SEPETi, bildirilen sorunları üretici firmalar ile çözümlenmesi konusunda garanti vermez. Sağlanan bilgilere ve satılan ürünlere, KARINCANIN SEPETi herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

KARINCANIN SEPETi, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. KARINCANIN SEPETi'e yollayacağınız her türlü bilgi ancak T.C. kanunlarına göre size fatura düzenleyebilmemiz içindir. Bu bilgileri de T.C. mahkemeleri istemedikleri sürece hiç bir şekilde açık etmeyeceğiz.
KARINCANIN SEPETi'in tarafınıza açıkça belirterek vermediği her türlü hak KARINCANIN SEPETi 'a aittir. Sitemize alışveriş için üye olan herkes bu şartnameyi kabul etmiş sayılır.


 
 
E-mail: cimenkemal@hotmail.com  Tel: 0 266 2490536  Fax: 0 266 2490536
Adres: Dumlupınar Mah. Ketenavdan Sk. No:2/c Karesi - BALIKESİR Tel :(0266) 249 05 36
Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 KARINCANIN SEPETi